• Služby pre firmu

firemní zákazníci

Nabíjacie stanice určené pre firemné prevádzky, hotely, verejné parkoviská a autosalóny. Ovládanie mobilom, RFID kartou, aplikáciou. K nabíjačkam dodávame účtovný software a platobný terminál.

AC Wallbox Standard Duo

Nabíjačka vhodná pre nabíjanie v komunite. Zariadenie má robustný a esteticky príjemný dizajn. Je vyrobené z atraktívneho brúseného hliníka. Jednotka má trojfázové napájanie s výkonom od 3 kW do 22kW. Montáž na stenu alebo podstavec. Displej na zariadení informuje užívateľa počas celej doby nabíjania. Prevedenie so zásuvkou T2. Nabíjanie až dvoch vozidiel súčasne. Možnosť telemetrie cez našu platformu.
Realizujeme aj inštaláciu a servis zariadenia.

AC Wallbox Business

Nabíjačka vhodná pre verejné nabíjanie. Zariadenie má moderný dizajn a farebný dotykový displej. Jednotka má trojfázové napájanie s výkonom od 3 kW do 22kW. Montáž na stenu alebo podstavec. Platba cez RFID kartu, platobnú bezdotykovú kartu, QR kódom, aplikáciou Apple Pay a Google Pay. Prevedenie s 5m nabíjacím káblom alebo zásuvkouT2. S nadstavbou je možné nabíjanie dvoch vozidiel súčasne. Možnosť telemetrie cez našu platformu.
Realizujeme aj inštaláciu a servis zariadenia.

AC nabíjacia stanica Tower

Samostane stojaca nabíjačka pre verejné nabíjanie v modernom dizajne s farebným dotykovým displejom. Jednotka má trojfázové napájanie s výkonom od 3 kW do 22kW a LED signalizáciu nabíjania. Platba cez RFID kartu, RFID kľúčenku, všetkými typmi platobných kariet, QR kódom, aplikáciou Apple Pay a Google Pay. Prevedenie s dvomi zásuvkamiT2. Nabíjanie až dvoch vozidiel súčasne. Možnosť telemetrie cez našu platformu.
Realizujeme aj inštaláciu a servis zariadenia.

Všetky novinky nájdete na našom FACEBOOKU