• Služby pre domácnosť

Rodinný dom

Nabíjacie stanice určené pre priestory rodinných domov. Jednoduchá inštalácia a nabíjanie. Možnosť ovládania cez aplikáciu v mobilnom telefóne.

AC Wallbox Home Easy

Jednoduchá prenosná nabíjačka. Stačí pripojiť do zásuvky a môžte nabíjať rýchlejšie ako s nabíjacím káblom. Rôzne varianty na 230V a 400V napätie. Vhodné najmä pri cestovaní na miesta bez nabíjacej stanice (chata, kemping, a pod.)

AC Wallbox Home

Štandardná nabíjačka pre domácnosť. Montáž na stenu alebo podstavec. Lokálne manuálne ovládanie. Výkon od 1,4kW do 22kW. Integrovaná ochrana a 5m nabíjací kábel je súčasťou balenia. Realizujeme aj inštaláciu a servis zariadenia.

AC Wallbox Home Online

 Nadštandardná nabíjačka. Montáž na stenu alebo podstavec. Ovládanie manuálne alebo PC a telefón. Platforma pre správu nabíjania pomocou Wifi alebo Bluetooth. Kompaktný dizajn. Realizujeme aj inštaláciu a servis zariadenia.

bytový dom

Nabíjacie stanice určené pre bytové domy. Ovládanie mobilom, RFID kartou, aplikáciou. K nabíjačkam dodávame účtovný software a platobný terminál.

AC Wallbox Standard

 Nabíjačka vhodná najmä pre súkromné nabíjanie. Zariadenie má robustný a esteticky príjemný dizajn. Je vyrobené z atraktívneho brúseného hliníka. Jednotka podporuje jednofázové a trojfázové napájanie s výkonom od 1,4 kW do 22kW. Montáž na stenu alebo podstavec. Displej na zariadení informuje užívateľa počas celej doby nabíjania. Prevedenie so zásuvkou T2 alebo s káblom. Možnosť telemetrie cez našu platformu.
Realizujeme aj inštaláciu a servis zariadenia.

 AC Wallbox Standard Duo

  Nabíjačka vhodná pre nabíjanie v komunite. Zariadenie má robustný a esteticky príjemný dizajn. Je vyrobené z atraktívneho brúseného hliníka. Jednotka má trojfázové napájanie s výkonom od 3 kW do 22kW. Montáž na stenu alebo podstavec. Displej na zariadení informuje užívateľa počas celej doby nabíjania. Prevedenie so zásuvkou T2. Nabíjanie až dvoch vozidiel súčasne. Možnosť telemetrie cez našu platformu.
Realizujeme aj inštaláciu a servis zariadenia.

AC Wallbox Business

Nabíjačka vhodná pre verejné nabíjanie. Zariadenie má moderný dizajn a farebný dotykový displej. Jednotka má trojfázové napájanie s výkonom od 3 kW do 22kW. Montáž na stenu alebo podstavec. Platba cez RFID kartu, platobnú bezdotykovú kartu, QR kódom, aplikáciou Apple Pay a Google Pay. Prevedenie s 5m nabíjacím káblom alebo zásuvkouT2. S nadstavbou je možné nabíjanie dvoch vozidiel súčasne. Možnosť telemetrie cez našu platformu.
Realizujeme aj inštaláciu a servis zariadenia.

Všetky novinky nájdete na našom FACEBOOKU